čtvrtek 3. května 2018

SCRAPBOOKING| Květnové novinky na Vipetě

Celý duben jsem pilně pracovala a dnes vám výsledky své píle představím. Těšíte se? :)

Jak už jsem psala v minulém článku tady, od dubna pro vás budu na blogu publikovat článek 1x za 14 dní. Je to z toho důvodu, že pro vás chci obsah zkvalitnit a ne každý výrobek potřebuje článek, ale stačí ho ukázat, abyste se pokochali. Proto mě můžete sledovat na Instagramu nebo Facebooku, kde se snažím toho dávat co nejvíc.


Další změnou je, že mám logo! Není to žádné profesionální logo, ale je moje a mám z něj velkou radost. Dlouho jsem přemýšlela na tím, jak by mělo vypadat, jaké barvy obsahovat a jak mě prezentovat. S novým logem bylo třeba poladit i design blogu. Změna je jen drobná, ale je. Všimli jste si? Jak se vám líbí?


 A taky jsem si založila Flershop pod přezdívkou Vipeta Paperie. Ano, množství výrobků (hlavně přáníček) už bylo neúnosné. A je třeba je poslat dál a nesyslit si je v krabici, že jo. Zatím tam toho moc není, postupně ale obchůdek láduju. Koho by to zajímalo, tak to může prozkoumat tady:

https://www.fler.cz/vipeta-paperie

No a protože jsem začala zkoumat online marketing, tak abych podpořila svou přítomnost na internetu, zlepšila si pozice ve vyhledávačích a hlavně se uceleně prezentovala, mám vlastní doménu www.vipeta.cz.Na ní teď běží tenhle blog. A přidala jsem pár záložek v menu, aby to tu bylo přehlednější.
www.vipeta.cz
Že jste čekali nějaký ten tvořivý článek? Taky bude, nebojte. Je první čtvrtek v měsíci, a tak se mrkněte k Barče na Váš kreativní svět. Dnes ukazuju dva layouty - karnevalovou stránku s balónky a prosluněnou stránku s vyšitou rozkvetlou loukou! 

https://vas-kreativni-svet.blogspot.com/2018/05/scrapbooking-kyticky-balonky.html

https://vas-kreativni-svet.blogspot.com/2018/05/scrapbooking-kyticky-balonky.html
A kdo by se chystal dělat album s kroužky, o kterém jsem psala minule, a nebyl si jistý, jestli je to to pravé ořechové pro zamýšlené účely, tak tady jsem shrnula moje poznatky o jeho výhodách.


Přeji vám hodně tvořivých nápadů!

Petra

PS: Zajímají mě vaše tipy, nápady i kritika ohledně mého blogu, stránek i flershopu. Pusťte se do mě v komentářích :)

2 komentáře:

 1. Logo se mi moc líbí, tyhle barvy mám ráda :) a taky jsem bojovala s tím zda každé přáníčko potřebuje článek. Každopádně mezitím jsem založila Paper Garden, takže to málo, co výrobím jde na blog tam. A já zase začínám oživovat Svět podle Di. Jo a dikybohu za Instagram.
  Těším se na další novinky a fandím! 😉

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, Dianko! :-) Blog Svět podle Di je super, moc ráda si ho vždy počtu. A Instagram je nejlepší, když jsem ho objevila, nestačila jsem se divit :-D

   Vymazat

Děkuji za komentář :)