attribution=setup_tool page_id="1929378090723498" theme_color="#ff5ca1" logged_in_greeting="Krásný den! Kdybyste chtěli pomoci s výběrem, tak mi napište. Vaše Petra Vipeta" logged_out_greeting="Krásný den! Kdybyste chtěli pomoci s výběrem, tak mi napište. Vaše Petra Vipeta">

pátek 12. října 2018

PAPER GARDEN | První článek a první dilema…šitý layout nebo prošívaný zápisník?

Stále tomu nemůžu uvěřit, ale jsem v týmu Paper Garden. Týmu dlouho obdivovaném a velmi oblíbeném.  O to větší tlak jsem cítila na můj první článek. Chtěla jsem udělat něco krásného a výjimečného. A samozřejmě udělat dojem. A protože tu máme podzim, připadla mi krásná kolekce Autumn Leaves, skvělá jak na vystřihování, tak na akvarelové podklady.

A tak jsem si říkala, že se bude krásně hodit k podzimně laděným fotkám s dýněmi. Jenže pak vyšel můj seznamovací článek, a mnoho z vás psalo, že se těší na látková alba hmm, co teď? Layout už byl hotový…

Začalo to ve mně hlodat. Nečekala jsem, že by byl o látková alba takový zájem. Psaly jste, že byste se to rády naučily, ale že máte strach do toho jít. A já jsem vás nechtěla zklamat a zároveň jsem vám chtěla dodat odvahy. A tak jsem se rozhodla, že natočím video postup (můj první!) na látkový zápisník na kroužky, který je takový základní a podle mě nejlehčí na výrobu. 

I přes pečlivé přípravy mi dalo video pořádně zabrat. Neustále jsem přenastavovala foťák a hledala ten správný úhel. A potom to sestříhat, zrychlit a dát vše dohromady. No, kapku jsem se u toho zapotila a navztekala :-DJak to celé dopadlo, se můžete podívat v článku Šitý zápisník na kroužky, který bude chtít každý pisatel. A najdete tam i pár rad k šití.


Na celé video se ale můžete podívat i tady.

VIDEONÁVOD


LAYOUT


A co ten layout? Tak ten vám ukážu tady a teď. Je tam všechno, co mám na layoutech ráda: výjimečná fotka, suprové chipboardy, samolepky, trochu krasopsaní, vystřihovánky a šití.

Vyšila jsem si kruh, na který jsem navrstvila vystřihané motivy, a taky jsem přišila bílou čtvrtku k akvarelovému podkladu. A protože mi ještě pár fotek zbývalo, přidala jsem půlstranu a povedlo se mi tam propašovat i netopýry a pavučinky.

Co se vám z této kolekce líbí víc - šitý layout nebo prošívaný zápisník? 

Ať vám to stříhá, lepí (a šije)!