attribution=setup_tool page_id="1929378090723498" theme_color="#ff5ca1" logged_in_greeting="Krásný den! Kdybyste chtěli pomoci s výběrem, tak mi napište. Vaše Petra Vipeta" logged_out_greeting="Krásný den! Kdybyste chtěli pomoci s výběrem, tak mi napište. Vaše Petra Vipeta">

čtvrtek 15. listopadu 2018

VIDEONÁVOD | 5 inspirací a 1 návod na šitý obal na zdravotní průkazMilé maminky, také máte zdravotní a očkovací průkazy vašich dětí schované v plastových deskách? Já vím, je to praktické, ale moc parády to nenadělá. Pojďte to se mnou dnes změnit a vytvořit jedinečné obaly, které budou ostatní maminky v čekárně u paní doktorky nahlas obdivovat a tiše závidět.

Už nějakou dobu (ehm, dva roky) jsem měla v plánu na dcerčin průkaz udělat nějaký pěkný kabátek. Plán nakonec vyšel, ale k rozhoupání asi byla potřeba ta správná kolekce papírů. A tak jsem k tomu sedla a pár obalů našila. Jeden dcerce a ostatní jako dárečky pro těhulky.
 

A jaká kolekce mě k tomu nakonec dokopala? Byly hned dvě, obě od UHK Gallery a s pěknými obrázky. Tu první (Terra Incognita) jsem vám minule představila na přáníčkách. U té vznikl nápad a vytvořila jsem první prototypy. Ten s ježkem je pro moji KlárkuA ta druhá kolekce (Old Fashioned Christmas) mi připadla pro můj třetí příspěvek pro Paper Garden. Trochu jsem se té kolekkce lekla, protože byla ještě tmavší než ta předchozí a zase hnědá! Uff! Ale nakonec to šlo samo, když jsem tu hnědou zkombinovala s pěkně barevnými látkami. Navíc, obě kolekce se dobře doplňují.


Protože tyhle obaly taháme všude možně po taškách, použila jsem odolnější ozdoby, aby desky co nejdéle vydržely. Obal jsem samozřejmě otestovala a po náročnějším dvouměsíčním tahání obalu v batohu květy i vše ostatní stále drží


A zbytek vám prozradí slíbené VIDEO:


Vyrábíte z papíru také praktické užitné věci
Krásné tvoření!