attribution=setup_tool page_id="1929378090723498" theme_color="#ff5ca1" logged_in_greeting="Krásný den! Kdybyste chtěli pomoci s výběrem, tak mi napište. Vaše Petra Vipeta" logged_out_greeting="Krásný den! Kdybyste chtěli pomoci s výběrem, tak mi napište. Vaše Petra Vipeta">

sobota 1. února 2020

Na fotky z dovolené i jako dárek: inspirujte se 8 minialby

Máte velké album, kde schraňujete všechny významné okamžiky vašeho prcka – od narozenin až po odřené koleno. Ale pak jedete na dovolenou a máte 200 fotek, ani nevíte jak. Vytřídíte to na 30. Ale stejně – kam s nimi? Do velkého alba se nevejdou... Na řadu přichází malý pomocník s velkým prostorem – minialbum. Pojďte se inspirovat, jaká minialba si můžete vytvořit i vy.


Dárek pro babi a dědu? Minialbum!

Minialba jsou výborná nejen na tematické události jako jsou fotky z dovolené, ale také jako dárky pro babičku a dědu. Do minialba schováte vaše nejkouzelnější vzpomínky a vezmete si je s sebou do práce, aby se vám nestýskalo po těch rošťácích, kteří jsou ve školce. Však to my maminky moc dobře známe.

Fotky jako jednohubka

Minialba mají ještě jednu velkou výhodu. Máte v nich ukrytých jen pár fotek, které se vážou k jedné akci. Nemusíte proto listovat ve velkém albu a složitě hledat tu dovolenou v Portoriku, abyste sestře ukázaly, jak jste ležely na pláži a popíjely piňakoládu. Dáte jí minialbum a necháte ji ho prolistovat. Za 10 minut je po diskusi a (snad ne) i po návštěvě ;-)


Mám pro vás 8 inspirací na minialba, která vás okouzlí.


1. Minialbum z jedné čtvrtky

Čtvrtka naohýbaná na obdélníky, polepená papíry a fotkami. Hotovo :)


2. Kolečkové minialbum

Nařezaná kolečka spojená kroužkem. Vypadá to skvěle a je to hned.


3. Minialbum harmonika

Dlouhý harmonikový had. Poskládat, polepit a dárek je na světě ;-)

Návod na jeho výrobu najdete tady.4. Minialbum s průhlednými deskami

Poskládané papíry všité do průhledných desek. Minialbum vypadá jako drobeček, ale vejde se do něj 30 fotek.

Tohle mini jsme vyráběly na workshopu. Mrkněte na tuhle reportáž o tom, jak jsme se měly a jaká krásná dílka vznikla.5. December Daily album

Tematické adventní album. Celý kouzelný předvánoční čas pěkně pohromadě. Určitě ho aspoň jednou zkuste.

Jak December Daily funguje a na celou videoprohlídku alba se podívejte zde.
6. Minialbum Mini

Minialbum 8*11 cm na ty nejcennější vzpomínky. Sluší mu to na poličce i nočním stolku. Já si do něj dala fotky mně a mojí dcery. Aby mi v práci nebylo smutno ;-)

Minialbum si se mnou prolistujte tady, ve videu vás naučím i 3 pop-up efekty.7. Minialbum na kroužky

Malý hybrid stylu Project Life. 10*15 cm, na jednu dovolenou jako dělané. Celý článek jsem o něm napsala jako host na blogu Papero Amo tady.
8. Minialbum vodopád

Kartičky poskládané vedle sebe, vždy o kousek předsunuté. Listujete a užíváte si to nej.

Zajímá vás výrobní tajemství? Nakoukněte na článek na blogu Paper Garden, kde jsem ho poodhalila.Které minialbum byste si chtěli vytvořit? Napište mi, uděláme workshop ;-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář :)